خاطرات شمال 24 ساعته

دیروز کلی تلاش کردم تا تونستم عکسای مانی را بذارم روی صفحه و تازه امروز فهمیدم که عکسهای شمال را روی لپ تاپ ذخیره کردمتعجب

.شمال یه روزه و کوتاه بود و کلی خوش گذشت. موقع برگشت ساعت ١١ شب حرکت کردیم جاتون خالی سالها می شد جاده چالوس به این خلوتی ندیده بودیم. بابا مهدی هم ذوق کرد و گاز داد و جاده پیچید و ما پیچیدم و آخر از همه هم دل مانی پیچید و چه فاجعه ای رخ داد اون هم دو بار. خلاصه شمال ١ روزه بدجوری از دماغمون در اومد.چون اوضاع اونقدر درهم شد که مجبور شدیم وسط راه همه لباسهای مانی را عوض کنیم و من و مانی به صندلی پشت ماشین بریم تا نی نی توی صندلی خودش بشینه . مهدی جون هم تنها موند جلو تا رانندگی کنه و اگرنه اون هم بدش نمی اومد بیاد پشت پیش ما!

/ 10 نظر / 13 بازدید
مامان و نی‌نی‌ش

واااااااااااااااااااااااای... یه مانی خوشگل دیگه.. [چشمک]

مامان و نی‌نی‌ش

خیلی خوشحال شدیم از آشنائیتون.. .و چه خوب کردید واسه این پسر ناز وبلاگ درست کردید.. امیدوارم دوستهای خوبی باشیم برای هم.. [قلب][ماچ]

یاسمن(مامان هیراد)

وای خدایا...چقدر نازه این پسر...چقدر هم شبیه خودته[ماچ] راستی من از روزی که ایمیلت رو خوندم شماره ات رو تو موبایل وارد کردم ولی باورت میشه فرصت نشده بهت زنگ بزنم.شنبه که عروسی بودم.دیروز هم بیرون بودیم.امروز هم یک عالمه کار دارم بعدش هم باید هیراد ببرم دکتر ...بعد هم برم مهمونی!!ولی حتما در اولین فرصت باهات تماس میگیرم.راستی تو صبحها ساعت چند بیدار میشی؟

مهرنوش

مونا جون این مانی کوچولو خیلی آقاست(خیلی هم جیگره). ماشلا مگه چقدر مو داره که میریزه تو صورتش! مانی کوچولو 6 روز از امیرسام بزرگتره. یه ماچ از ژاهاش بکن.

مهرنوش

مونا جون این مانی کوچولو خیلی آقاست(خیلی هم جیگره). ماشلا مگه چقدر مو داره که میریزه تو صورتش! مانی کوچولو 6 روز از امیرسام بزرگتره. یه ماچ از ژاهاش بکن.

زهره

سلام مامان مانی . ممنون که به وبلاگ پرهام سر زدی من هم خوشحال میشم با هم دوست بشیم. ماشالله مانی خیلی نازه . خیلی دوست دارم عکسهاش رو ببینم. اتفاقا من و همسرم سال 82 ازدواج کردیم. راستی نی نی سایت رو میشناسی؟ یه چیز دیگه ما هم اول میخواستیم اسم پسرمون رو مانی بگذاریم که روی پرهام توافق شد . من اسم مانی رو خیلی دوست دارم.

مهرنوش

مونا جون اشتباه نشه.DVD های Baby Einstein برای یادگیری زبان انگلیسی نیست بلکه برای شناخت کودک از دنیای اطرافشه در واقع با موسیقی و رنگ و اسباب بازی شروع به کشف خودش و دنیایی که واردش شده میکنه. یکی از فیلم ها به نام Language Nursery یه شمایی از زبان های مختلف رو داره که فقط به گوش بچه بخوره و آشنا بشه. یعنی بفهمه که تو این دنیا مردم به زبان های مختلف حرف میزنند. در واقع آمووزش زبان نیست. آموزش برای ورود به زندگیه. دقیقا درسته آموزش زبان الان زوده. این 52 داستان به همون اسم 48 داستان معروفه و از همون عماد خریدم. اگه کل پست رو خونده باشی نوشتم. هر دو تا رو از عماد خریدم. قیمتش مناسبه ولی مهمتر از اون کیفیتشه که من خیلی راضی هستم. بوس بوس

نیاز (نی نی سایت)

اخی آقا مهدی گناه داشت تنها گذاشتینش این بچه ها متخصص در جدا کردن پدر و مادر از هم هستن گریهههههه